O tom, že hudba nepozná hranice, sa možno presvedčiť na najnovšom, už dvadsiatom albume švajčiarskeho jazzového trumpetistu francúzskeho pôvodu, Erika Truffaza, pod názvom Doni Doni. Truffaz je známy tým, že spája prvky jazzu, nu-jazzu, hip-hopu, world music, drum'n'bassu a kadejakých ďalších žánrov do svojráznej hudby, ktorej dominuje melancholická a podmanivá trúbka.
Truffazov otec bol saxofonista a Erik sa vydal v podobných šľapajach. O jeho talente svedčí aj to, že sa stal trúbkarom známeho švajčiarskeho orchestra L'Orchestre de la Suisse  Romande a niektorí neváhajú prirovnať jeho hru na trúbku k Milesovi Davisovi.

Truffaz si na spoluprácu pri tvorbe albumu Doni Doni prizval niekoľko význačných mien - malijskú speváčku Rokiu Traoré či hip-hopera Oxmu Puccina, s ktorým spolupracoval už aj v minulosti. Album Doni Doni nemôžeme označiť za jazzový, lebo koktail, ktorý Truffaz pripravil, sa vzpiera akýmkoľvek žánrovým klasifikáciám. Je odrazom etnicky pestrého a multikultúrneho Paríža, ktorému nechýba tradičná jazzová trúbka podfarbená modernými trendmi populárnej hudby.