Ďalší debut mladej pesničkárky je tu. Alison Sudol ukrytá po menom A Fine Frenzy vydáva album plný klavírnych balád evokojúcich predstavy a sklamania mladej, čerstvo dospelej dievčiny.

Alison Sudol, ktorá sa narodila deň pred Štedrým dňom, nás v albume "One Cell In The Sea" pozýva do svojho sveta. Štrnásť srdcervúcich balád je postavených na hlase mladej speváčky, klavírnom sprievode a príjemnej melanchólii. Album znie čisto a nekomplikovane rovnako ako jej spevácky prejav.

Pesničky na "One Cell In The Sea" si až na pár výnimiek napísala sama. Skladby znejú ako sofistikovanejší indie pop a na to, aby sme ich správne pochopili, stačí trošku nahliadnuť do jej života. Pochádza  z umeleckej rodiny - obaja rodičia sú učitelia herectva a rozvedení. Má rada Radiohead, Coldplay a Arethu Franklin.

Keď vo svojom najväčšom hite "Almost Lover" spieva "I never want to see you unhappy / I thought you'd want the same for me", môže to vyzerať ako klišé, ale od Alison to znie síce trochu naivne, ale pravdivo.

A Fine Frenzy - Lifesize


A Fine Frenzy - Come On, Come Out


Tracklist:
Come On Come Out
The Minnow & The Trout
Whisper
You Picked Me
Rangers
Almost Lover
Think Of You
Ashes And Wine
Liar Liar
Last Of Days
Lifesize
Near To You
Hope For The Hopeless
Borrowed Time

sp,